ODBOROVÝ SVAZ SKLA, KERAMIKY A PORCELÁNU
BeFunky-collagessxxww-2.jpg
htgtr.jpg
cfc15a6fbd4496889f3f0d055b9f8d18.jpg

Chcete se stát členem odborů? klikněte ZDE, stáhněte si přihlášku za člena OS, nebo za člena OS mimo ZO, vyplňte ji a pošlete nám ji!

Všichni členové OS mají PRÁVNÍ POMOC ZDARMA. Více informací naleznete ZDE.

Byl podepsán dodatek KSVS na léta 2019-2020, který je účinný od 1.1.2020! Dodatek naleznete ZDE.

Povolání vrchní mistr

 
CHARAKTERISTIKA POVOLÁNÍ 
Řízení a organizace prací mistrů na vymezeném technologickém úseku při zajišťování úkolů ustanovených operativním plánem výroby nebo provozu. Koordinace výrobního nebo provozního úseku s navazujícími oblastmi činnosti podniku (ostatními technologickými úseky, dopravou, přepravou, manipulací, přípravou výroby a provozu, zásobováním, odbytem apod.). Zajišťování stanovených technických a ekonomických parametrů výroby nebo provozu. 


125,20 Kč/hod
Charakteristika prací
Řízení a organizace prací mistrů obslužných nebo pomocných výrob a činností.138,30 Kč/hod
Charakteristika prací
Řízení a organizace prací mistrů ucelených výrobních nebo provozních úseků bez vnitřního členění a bez širších vazeb na další technologické a pracovní úseky.
Řízení a organizace prací mistrů výrob a provozů s technologickým a technickým zařízením umožňujícím různorodé plnění pracovních úkolů, např. obroben, kalíren, svařoven, kováren, hutních úseků, hornických provozů důlních děl, staveb pozemních objektů, jatečních výrob, intenzivních vlakových doprav, velkokapacitních potravinářských výrob nebo chemických provozů apod. 
152,70 Kč/hod
Charakteristika prací
Řízení a organizace prací mistrů externích montáží velkých investičních celků, velkokapacitních oceláren, velkých průmyslových staveb (mostů a přehrad), největších chemických provozů (destilace ropy a výroby etylenu), nejnáročnějších výrob (proudových letadel a jaderných reaktorů) apod.
 
E-mail
Heslo
Logo OPZ barevné.jpg
Bez názvu.png
jpg.jpg
jpg.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one