ODBOROVÝ SVAZ SKLA, KERAMIKY A PORCELÁNU
BeFunky-collagessxxww-2.jpg
htgtr.jpg
cfc15a6fbd4496889f3f0d055b9f8d18.jpg
Byl uzavřená nová KSVS, kterou naleznete ZDE.

Chcete se stát členem odborů? klikněte ZDE, stáhněte si přihlášku za člena OS, nebo za člena OS mimo ZO, vyplňte ji a pošlete nám ji!

Všichni členové OS mají PRÁVNÍ POMOC ZDARMA. Více informací naleznete ZDE.

 

 

DRUHÉ SETKÁNÍ SE ZAMĚSTNANCI AGC AUTOMOTIVE SE USKUTEČNÍ 29. KVĚTNA VÍCE ZDE.
Povolání vedoucí expedice

 
CHARAKTERISTIKA POVOLÁNÍ 
Zajišťování a koordinace expedice výrobků nebo jiné produkce zákazníkům a jiným odběratelům v požadovaném množství, jakosti, sortimentu a času a v souladu s plánem odbytu, smluvními podmínkami, technickými, dopravními, obchodními, celními a dalšími předpisy a normami. Zajišťování ukládání hotové produkce s ohledem na její další pohyb, vlastnosti a účel použití. Zajišťování příprav na expedici (balení, nakládání, označování a průvodní dokumentace). Zajišťování zpracování příjmových a výdajových podkladů a kontrola jejich správnosti. Zajišťování souladu skutečného fyzického a účetního stavu produkce určené k expedici včetně provádění inventarizací a likvidace škod. Přejímání expedičních podkladů, jejich zpracovávání a rozesílání odběratelům. Zajišťování evidencí expedice, odběratelů, nákladů na expedici obalů, balicích materiálů apod. Vyřizování expedičních reklamací.


103,80 Kč/hod
Charakteristika prací
Řízení, koordinace a komplexní zajišťování expedice zásilek výrobků a zboží podle daných časových harmonogramů a složení. Stanovování způsobů ukládání, balení, vybavování dokumentací a nakládání a předávání dopravci. Vybavování zásilek průvodní dokumentací pro odběratele, přepravce a celní a jiné orgány. Zajišťování dokumentací a podkladů pro fakturaci a zúčtování.

Příklady prací
1. Řízení expedice maloobchodního spotřebního zboží ze skladů výrobních organizací.
2. Řízení expedice jednotlivého zboží.114,60 Kč/hod
Charakteristika prací
Řízení a koordinace expedice sestávající z kompletace značného počtu různorodých individuálních zásilek složených z velkého množství různorodých komponentů. Vybavování zásilek speciální dokumentací pro přepravu, odběratele a celní a jiné orgány. Stanovování časových harmonogramů provádění expedičních prací, způsobů označování, balení, vybavování dokumentací a předávání přepravci. Využívání automatizovaných systémů. 


 
E-mail
Heslo
Logo OPZ barevné.jpg
Bez názvu.png
jpg.jpg
jpg.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one