ODBOROVÝ SVAZ SKLA, KERAMIKY A PORCELÁNU
BeFunky-collagessxxww-2.jpg
htgtr.jpg
cfc15a6fbd4496889f3f0d055b9f8d18.jpg

Chcete se stát členem odborů? klikněte ZDE, stáhněte si přihlášku za člena OS, nebo za člena OS mimo ZO, vyplňte ji a pošlete nám ji!

Všichni členové OS mají PRÁVNÍ POMOC ZDARMA. Více informací naleznete ZDE.

 

 

Povolání vedoucí expedice

 
CHARAKTERISTIKA POVOLÁNÍ 
Zajišťování a koordinace expedice výrobků nebo jiné produkce zákazníkům a jiným odběratelům v požadovaném množství, jakosti, sortimentu a času a v souladu s plánem odbytu, smluvními podmínkami, technickými, dopravními, obchodními, celními a dalšími předpisy a normami. Zajišťování ukládání hotové produkce s ohledem na její další pohyb, vlastnosti a účel použití. Zajišťování příprav na expedici (balení, nakládání, označování a průvodní dokumentace). Zajišťování zpracování příjmových a výdajových podkladů a kontrola jejich správnosti. Zajišťování souladu skutečného fyzického a účetního stavu produkce určené k expedici včetně provádění inventarizací a likvidace škod. Přejímání expedičních podkladů, jejich zpracovávání a rozesílání odběratelům. Zajišťování evidencí expedice, odběratelů, nákladů na expedici obalů, balicích materiálů apod. Vyřizování expedičních reklamací.


103,80 Kč/hod
Charakteristika prací
Řízení, koordinace a komplexní zajišťování expedice zásilek výrobků a zboží podle daných časových harmonogramů a složení. Stanovování způsobů ukládání, balení, vybavování dokumentací a nakládání a předávání dopravci. Vybavování zásilek průvodní dokumentací pro odběratele, přepravce a celní a jiné orgány. Zajišťování dokumentací a podkladů pro fakturaci a zúčtování.

Příklady prací
1. Řízení expedice maloobchodního spotřebního zboží ze skladů výrobních organizací.
2. Řízení expedice jednotlivého zboží.114,60 Kč/hod
Charakteristika prací
Řízení a koordinace expedice sestávající z kompletace značného počtu různorodých individuálních zásilek složených z velkého množství různorodých komponentů. Vybavování zásilek speciální dokumentací pro přepravu, odběratele a celní a jiné orgány. Stanovování časových harmonogramů provádění expedičních prací, způsobů označování, balení, vybavování dokumentací a předávání přepravci. Využívání automatizovaných systémů. 


 
E-mail
Heslo
Logo OPZ barevné.jpg
Bez názvu.png
jpg.jpg
jpg.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one