ODBOROVÝ SVAZ SKLA, KERAMIKY A PORCELÁNU
BeFunky-collagessxxww-2.jpg
htgtr.jpg
cfc15a6fbd4496889f3f0d055b9f8d18.jpg
Byl uzavřená nová KSVS, kterou naleznete ZDE.

Chcete se stát členem odborů? klikněte ZDE, stáhněte si přihlášku za člena OS, nebo za člena OS mimo ZO, vyplňte ji a pošlete nám ji!

Všichni členové OS mají PRÁVNÍ POMOC ZDARMA. Více informací naleznete ZDE.

 

 

DRUHÉ SETKÁNÍ SE ZAMĚSTNANCI AGC AUTOMOTIVE SE USKUTEČNÍ 29. KVĚTNA VÍCE ZDE.
Povolání topič

 
CHARAKTERISTIKA POVOLÁNÍ
Obsluha výměníkových nebo redukčních stanic a všech druhů kotlů bez rozlišování topných médií včetně běžné údržby, čištění a mazání. Úklid provozních prostorů a vedení provozních záznamů. 85,10 Kč/hod
Charakteristika prací
Obsluha výměníkové a redukční stanice. Obsluha kotlů o výkonu do 0,12 MW.

Příklady prací
1. Obsluha výměníkové stanice bez automatické regulace o výkonu do 2,2 MW (1,9 Gcal/h) regulace teploty sekundárního okruhu.
2. Obsluha redukční stanice dálkového vytápění.
3. Obsluha více předávacích sekundárních stanic (např. výměníkových, ejektorových, směšovacích apod.) s automatickou regulací o celkovém výkonu do 4 MW.
4. Obsluha jednoho nebo více nízkotlakových kotlů teplovodního samotížného systému ústředního topení (bez strojního zařízení) na pevná paliva o výkonu jednoho kotle do 0,12 MW (0,106 Gcal/h).
5. Obsluha jednoho nebo více nízkotlakových kotlů teplovodního systému ústředního topení s nuceným oběhem média (i vzduch nebo vracení kondenzátu) o výkonu jednoho kotle do 0,12 MW (0,106 Gcal/h) na plynná nebo kapalná paliva. 


94,00 Kč/hod
Charakteristika prací
Obsluha kotlů o výkonu nad 0,12 MW. Zásobování kotelny palivem.

Příklady prací
1. Obsluha jednoho nebo více kotlů teplovodního nebo horkovodního systému ústředního topení s nuceným oběhem o výkonu jednoho kotle nad 0,12 MW (0,106 Gcal/h).
2. Řízení provozu a obsluha nízkotlakového parního kotle o jmenovitém nebo více kotlů o přepočteném hmotnostním průtoku do 2,22 kg/s (8 t/h).
3. Zásobování kotelny palivem pomocí mechanizačních prostředků nebo ručně a provádění přejímky paliva.
4. Vyhrabování strusky a popela, popř. obsluha odstruskovávacího zařízení u průmyslových kotlů a odvoz na skládky včetně hašení.
5. Obsluha více předávacích sekundárních stanic (např. výměníkových, ejektorových, směšovacích apod.) s automatickou regulací o celkovém výkonu nad 4 MW.
 
E-mail
Heslo
Logo OPZ barevné.jpg
Bez názvu.png
jpg.jpg
jpg.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one