ODBOROVÝ SVAZ SKLA, KERAMIKY A PORCELÁNU
BeFunky-collagessxxww-2.jpg
htgtr.jpg
cfc15a6fbd4496889f3f0d055b9f8d18.jpg

Chcete se stát členem odborů? klikněte ZDE, stáhněte si přihlášku za člena OS, nebo za člena OS mimo ZO, vyplňte ji a pošlete nám ji!

Všichni členové OS mají PRÁVNÍ POMOC ZDARMA. Více informací naleznete ZDE.

 

 

Povolání správce sítě

 
CHARAKTERISTIKA POVOLÁNÍ 
Zajišťování správy, funkčnosti a bezpečnosti počítačových sítí (souboru komunikačních zařizení). Monitorování a diagnostika chodu a zatížení sítí, detekování vad a chyb sítí a jejich jednotlivý segmentů. Optimalizace sítí a zajišťování modifikace parametrů a způsobů uspořádání sítí. Definování a přidělování adres uživatelům. Propojování na další sítě. 






126,50 Kč/hod
Charakteristika prací
Zajišťování správy lokálních počítačových sítí.

Řízení jednodušších projektů sítí pracovních stanic. Zajišťování správy celopodnikových počítačových sítí.

Příklady prací
1. Zajišťování chodu sítí výpočetní techniky v územních celcích.

2. Výstavba, administrace a zajišťování provozu sítě LAN a vytváření uživatelských aplikací pro tyto sítě a pro jednotlivé pracovní stanice.










139,60 Kč/hod
Charakteristika prací
Přebírání, aplikace, ověřování, uvádění do provozu a řízení správ složitých počítačových sítí (např. budování a zajišťování chodu globálních hierarchických počítačových sítí rezortů apod.). Navrhování systémů zabezpečujících ochranu dat i celých systémů, navrhování systémů zálohování dat a jejich realizace. Kontrola dodržování ochrany autorských práv v oblasti software. Navrhování propojení na další systémy výpočetní techniky. 
E-mail
Heslo
Logo OPZ barevné.jpg
Bez názvu.png
jpg.jpg
jpg.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one