ODBOROVÝ SVAZ SKLA, KERAMIKY A PORCELÁNU
BeFunky-collagessxxww-2.jpg
htgtr.jpg
cfc15a6fbd4496889f3f0d055b9f8d18.jpg
Byl uzavřená nová KSVS, kterou naleznete ZDE.

Chcete se stát členem odborů? klikněte ZDE, stáhněte si přihlášku za člena OS, nebo za člena OS mimo ZO, vyplňte ji a pošlete nám ji!

Všichni členové OS mají PRÁVNÍ POMOC ZDARMA. Více informací naleznete ZDE.

 

 

DRUHÉ SETKÁNÍ SE ZAMĚSTNANCI AGC AUTOMOTIVE SE USKUTEČNÍ 29. KVĚTNA VÍCE ZDE.
Povolání skladník
 
CHARAKTERISTIKA POVOLÁNÍ
Příjem, skladování a výdej zboží a jeho kvantitativní a kvalitativní přejímka. Kompletace zboží pro odběratele. Samostatný příjem a výdej zboží i s využíváním výpočetní techniky. Vedení přede­psané evidence, provádění inventur a vyřizování reklamací.
85,10 Kč/hod
Charakteristika prací
Jednoduché práce v malých skladech podle pokynů vedoucího.

Práce v dílenských skladech, popř. ve velkoobchodních skladech podle pokynů vedoucího. 

Příklady prací
1. Příjem, skladování a výdej drobných strojních nebo elektrotechnických součástí, pracovních oděvů, ochranných pomůcek, nářadí (např. lopat a krumpáčů) nebo jiných drobných předmětů úzkého sortimentu pod vedením odpovědného pracovníka.

2. Příjem, skladování a výdej výrobků, nástrojů, přípravků a měřidel v dílenských skladech.
3. Příjem, skladování a výdej plynu v bombách o hmotnosti do 50 kg včetně ruční manipulace a případné kontroly tlaku a těsnosti.
4. Samostatný příjem, skladování a výdej strojních součástí, nářadí, pracovních oděvů apod. s vedením předepsané evidence.
5. Příjem, skladování a příprava expedice zboží (výrobků) ve velkoobchodních skladech nebo výrobních skladech podle pokynů odpovědného pracovníka, popř. obsluha mechanizačních prostředků. Účast při soupisech zboží (výrobků) a inventarizacích.  
94,00 Kč/hod
Charakteristika prací
Samostatné práce ve vnitropodnikových skladech.

Řízení prací ve skladech a velkoskladech, popř. s využíváním výpočetní techniky.

Příklady prací
1. Samostatný příjem, skladování, ošetřování a výdej zboží nebo surovin širokého sortimentu nebo menšího počtu druhů ve velkých množstvích ve vnitropodnikových skladech. Příprava expedice zásilek podle dodávkových rozpisů a odpovědnost za jejich úplnost. Vedení předepsané evidence a účast při provádění inventur.
2. Samostatný příjem, skladování a výdej výbušin.
3. Příjem, skladování a výdej plynu v bombách o hmotnosti nad 50 kg včetně ruční manipulace a případné kontroly tlaku a těsnosti.
4. Uskladňování (vyskladňování) palet do nebo z různých míst vysokoložných skladů podle počítačem daných příkazů. Obsluha, denní údržba a běžné opravy svěřených mechanizačních prostředků. Účast na soupisech zboží a inventarizacích a vedení předepsané evidence. 

5. Řízení prací při kompletaci zboží pro odběratele výběrem z jednotlivých palet podle počítačem zpracovaných sestav. Odstraňování běžných funkčních poruch mechanizačních prostředků. Provádění inventarizací, vedení předepsané evidence, provádění soupisů zásob a vystavování protokolů pro reklamační řízení.
6. Řízení příjmu, skladování, ošetřování a výdeje zboží nebo surovin v širokém sortimentu včetně vstupní i výstupní kontroly. Předávání zboží do meziskladů. Udržování stavu zásob podle údajů z počítače a navrhování likvidace nadnormativních zásob. Hospodaření s vratnými obaly. Vedení předepsané evidence a provádění inventur. Běžná údržba mechanizačních prostředků a ostatního skladového zařízení. 


103,80 Kč/hod
Charakteristika prací
Řízení a kontrola skladovacích operací s programově řízeným režimem.

Příklady prací
1. Řízení a kontrola druhových a kvantitativních přejímek zboží, racionálního provozu všech mechanizačních prostředků, příjmů a uskladřióvání zboží na volná paletizační místa programově určená příkazem počítače, příprava zboží podle počítačem určených příkazů k vyskladnění, stavu a obměny zásob podle signálních, kontrolních a dokladových sestav. Provádení inventarizací a přeceňování zásob zboží (výrobků) a vedení předepsané evidence.

 
E-mail
Heslo
Logo OPZ barevné.jpg
Bez názvu.png
jpg.jpg
jpg.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one