ODBOROVÝ SVAZ SKLA, KERAMIKY A PORCELÁNU
BeFunky-collagessxxww-2.jpg
htgtr.jpg
cfc15a6fbd4496889f3f0d055b9f8d18.jpg

Chcete se stát členem odborů? klikněte ZDE, stáhněte si přihlášku za člena OS, nebo za člena OS mimo ZO, vyplňte ji a pošlete nám ji!

Všichni členové OS mají PRÁVNÍ POMOC ZDARMA. Více informací naleznete ZDE.

 

 

Povolání skladník
 
CHARAKTERISTIKA POVOLÁNÍ
Příjem, skladování a výdej zboží a jeho kvantitativní a kvalitativní přejímka. Kompletace zboží pro odběratele. Samostatný příjem a výdej zboží i s využíváním výpočetní techniky. Vedení přede­psané evidence, provádění inventur a vyřizování reklamací.
85,10 Kč/hod
Charakteristika prací
Jednoduché práce v malých skladech podle pokynů vedoucího.

Práce v dílenských skladech, popř. ve velkoobchodních skladech podle pokynů vedoucího. 

Příklady prací
1. Příjem, skladování a výdej drobných strojních nebo elektrotechnických součástí, pracovních oděvů, ochranných pomůcek, nářadí (např. lopat a krumpáčů) nebo jiných drobných předmětů úzkého sortimentu pod vedením odpovědného pracovníka.

2. Příjem, skladování a výdej výrobků, nástrojů, přípravků a měřidel v dílenských skladech.
3. Příjem, skladování a výdej plynu v bombách o hmotnosti do 50 kg včetně ruční manipulace a případné kontroly tlaku a těsnosti.
4. Samostatný příjem, skladování a výdej strojních součástí, nářadí, pracovních oděvů apod. s vedením předepsané evidence.
5. Příjem, skladování a příprava expedice zboží (výrobků) ve velkoobchodních skladech nebo výrobních skladech podle pokynů odpovědného pracovníka, popř. obsluha mechanizačních prostředků. Účast při soupisech zboží (výrobků) a inventarizacích.  
94,00 Kč/hod
Charakteristika prací
Samostatné práce ve vnitropodnikových skladech.

Řízení prací ve skladech a velkoskladech, popř. s využíváním výpočetní techniky.

Příklady prací
1. Samostatný příjem, skladování, ošetřování a výdej zboží nebo surovin širokého sortimentu nebo menšího počtu druhů ve velkých množstvích ve vnitropodnikových skladech. Příprava expedice zásilek podle dodávkových rozpisů a odpovědnost za jejich úplnost. Vedení předepsané evidence a účast při provádění inventur.
2. Samostatný příjem, skladování a výdej výbušin.
3. Příjem, skladování a výdej plynu v bombách o hmotnosti nad 50 kg včetně ruční manipulace a případné kontroly tlaku a těsnosti.
4. Uskladňování (vyskladňování) palet do nebo z různých míst vysokoložných skladů podle počítačem daných příkazů. Obsluha, denní údržba a běžné opravy svěřených mechanizačních prostředků. Účast na soupisech zboží a inventarizacích a vedení předepsané evidence. 

5. Řízení prací při kompletaci zboží pro odběratele výběrem z jednotlivých palet podle počítačem zpracovaných sestav. Odstraňování běžných funkčních poruch mechanizačních prostředků. Provádění inventarizací, vedení předepsané evidence, provádění soupisů zásob a vystavování protokolů pro reklamační řízení.
6. Řízení příjmu, skladování, ošetřování a výdeje zboží nebo surovin v širokém sortimentu včetně vstupní i výstupní kontroly. Předávání zboží do meziskladů. Udržování stavu zásob podle údajů z počítače a navrhování likvidace nadnormativních zásob. Hospodaření s vratnými obaly. Vedení předepsané evidence a provádění inventur. Běžná údržba mechanizačních prostředků a ostatního skladového zařízení. 


103,80 Kč/hod
Charakteristika prací
Řízení a kontrola skladovacích operací s programově řízeným režimem.

Příklady prací
1. Řízení a kontrola druhových a kvantitativních přejímek zboží, racionálního provozu všech mechanizačních prostředků, příjmů a uskladřióvání zboží na volná paletizační místa programově určená příkazem počítače, příprava zboží podle počítačem určených příkazů k vyskladnění, stavu a obměny zásob podle signálních, kontrolních a dokladových sestav. Provádení inventarizací a přeceňování zásob zboží (výrobků) a vedení předepsané evidence.

 
E-mail
Heslo
Logo OPZ barevné.jpg
Bez názvu.png
jpg.jpg
jpg.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one