ODBOROVÝ SVAZ SKLA, KERAMIKY A PORCELÁNU
BeFunky-collagessxxww-2.jpg
htgtr.jpg
cfc15a6fbd4496889f3f0d055b9f8d18.jpg
Byla uzavřená nová KSVS, kterou naleznete ZDE.

Chcete se stát členem odborů? klikněte ZDE, stáhněte si přihlášku za člena OS, nebo za člena OS mimo ZO, vyplňte ji a pošlete nám ji!

Všichni členové OS mají PRÁVNÍ POMOC ZDARMA. Více informací naleznete ZDE.

 

 

ČLÁNEK ZE SETKÁNÍ SE ZAMĚSTNANCI AUTOMOTIVE 11. 9. 2019 ZDE.
Praktické informace pro členy
 

1. Po konzultaci s členy našeho odborového svazu z AGC Automotive v Chudeřicích jsme se rozhodli, že z důvodu možné šikany na pracovištích pro členství v odborovém svazu SKP nebudeme zveřejňovat nacionále našich členů. Tím je dáno, že členské příspěvky, které činí 1 % z čisté měsíční mzdy, maximálně však 250,- Kč měsíčně, nemohou být strhávány ze mzdy zaměstnavatelem (neví, kdo je členem SKP), ale členové je musí zasílat na číslo účtu :1015259562/6100, vedeného na Odborový svaz skla, keramiky a porcelánu (dále jen: OS ) u Equa bank, a.s. Bližší návod k identifikaci jednotlivých plateb těchto příspěvků obdrží každý člen dopisem OS v souvislosti s jeho přijetím za člena OS SKP. Až po dohodě s členy vytvoříme přímo ve firmě základní odborovou organizaci, přejdeme k tradičnímu způsobu placení příspěvků formou srážek ze mzdy, na který jste byli zvyklí. Do doby založení základní odborové organizace přímo v AGC Automotive bude v této firmě působit přímo odborový svaz prostřednictvím svého předsedy. 

2. Pokud budete mít jakýkoliv problém na pracovišti či z důvodu členství v odborech, napište mailem buď na adresu předsedy odborového svazu JUDr. Vladimíra Kubince a nebo prostřednictvím on line chatu na našich webových stránkách. Radu a odpověď obdržíte obratem, maximálně během několika málo dní. A protože už jsme řešili i některé praktické problémy a dotazy týkající se Vašich pracovišť, budeme se snažit některé z nich zveřejňovat i v rubrice „Odpovídali jsme Vaše dotazy“ na těchto webových stránkách. Třeba budou zajímat i ostatní zaměstnance. 

3. OS SKP si nekupuje přízeň svých členů tím, že jim rozdává finanční či věcné dárky. My jsme skutečná odborová organizace, a proto vidíme své hlavní poslání v ochraně svých členů a jejich zájmů a samozřejmě také v zastupování zaměstnanců vůči zaměstnavateli včetně kolektivního vyjednávání.

 
E-mail
Heslo
Logo OPZ barevné.jpg
Bez názvu.png
jpg.jpg
jpg.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one