ODBOROVÝ SVAZ SKLA, KERAMIKY A PORCELÁNU
BeFunky-collagessxxww-2.jpg
htgtr.jpg
cfc15a6fbd4496889f3f0d055b9f8d18.jpg

Chcete se stát členem odborů? klikněte ZDE, stáhněte si přihlášku za člena OS, nebo za člena OS mimo ZO, vyplňte ji a pošlete nám ji!

Všichni členové OS mají PRÁVNÍ POMOC ZDARMA. Více informací naleznete ZDE.

Byl podepsán dodatek KSVS na léta 2019-2020, který je účinný od 1.1.2020! Dodatek naleznete ZDE.

Praktické informace pro členy
 

1. Po konzultaci s členy našeho odborového svazu z AGC Automotive v Chudeřicích jsme se rozhodli, že z důvodu možné šikany na pracovištích pro členství v odborovém svazu SKP nebudeme zveřejňovat nacionále našich členů. Tím je dáno, že členské příspěvky, které činí 1 % z čisté měsíční mzdy, maximálně však 250,- Kč měsíčně, nemohou být strhávány ze mzdy zaměstnavatelem (neví, kdo je členem SKP), ale členové je musí zasílat na číslo účtu :1015259562/6100, vedeného na Odborový svaz skla, keramiky a porcelánu (dále jen: OS ) u Equa bank, a.s. Bližší návod k identifikaci jednotlivých plateb těchto příspěvků obdrží každý člen dopisem OS v souvislosti s jeho přijetím za člena OS SKP. Až po dohodě s členy vytvoříme přímo ve firmě základní odborovou organizaci, přejdeme k tradičnímu způsobu placení příspěvků formou srážek ze mzdy, na který jste byli zvyklí. Do doby založení základní odborové organizace přímo v AGC Automotive bude v této firmě působit přímo odborový svaz prostřednictvím svého předsedy. 

2. Pokud budete mít jakýkoliv problém na pracovišti či z důvodu členství v odborech, napište mailem buď na adresu předsedy odborového svazu JUDr. Vladimíra Kubince a nebo prostřednictvím on line chatu na našich webových stránkách. Radu a odpověď obdržíte obratem, maximálně během několika málo dní. A protože už jsme řešili i některé praktické problémy a dotazy týkající se Vašich pracovišť, budeme se snažit některé z nich zveřejňovat i v rubrice „Odpovídali jsme Vaše dotazy“ na těchto webových stránkách. Třeba budou zajímat i ostatní zaměstnance. 

3. OS SKP si nekupuje přízeň svých členů tím, že jim rozdává finanční či věcné dárky. My jsme skutečná odborová organizace, a proto vidíme své hlavní poslání v ochraně svých členů a jejich zájmů a samozřejmě také v zastupování zaměstnanců vůči zaměstnavateli včetně kolektivního vyjednávání.

 
E-mail
Heslo
Logo OPZ barevné.jpg
Bez názvu.png
jpg.jpg
jpg.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one